TUNÇ GÜNBEYÖzgeçmiş

Tunç Günbey, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden ve ardından Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Kanada’da Ontario Eyaleti’nde Big Byte Computers mağazalarını kurdu ve işletti. Sırasıyla Kyrenia Jasmine Court Hotel ve The Ritz Carlton İstanbul otellerinde satış departmanlarında görev yaptı.

2007 yılında Reklamz Şirketler topluluğuna Satış Müdürü olarak katılan Tunç Günbey aynı dönemde Türkiye’nin ilk bölgesel indirim kuponları projesi olan Fırsat Paketi dergisini kurdu. 2010 yılında Reklamz Doğrudan Satış Grup Direktörü görevine getirildi. KOBİ’leri internet reklamcılığıyla tanıştırma ve internetten KOBİ’lerin satış yapmalarına yönelik projeler geliştirme öncelikli görevleri arasında yeraldı. 

2014 yılı başında, Digital Partners Medya Planlama Ajansı’nı kurdu. Bünyesinde dijital medya planlama ve satın alma, arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı, programmatic departmanı yanı sıra sosyal medya yönetimi ve web tasarımı hizmeti veren, kreatif departmanlarını kurarak, tüm internet reklam hizmetlerini bir çatı altında topladı. Digital Partners hali hazırda İstanbul genel merkezi yanı sıra İzmir, Ankara ve Antalya’da ki bölge müdürlükleri ve Londra’da ki ülke müdürlüğü ile Türkiye’nin en önde gelen dijital ajanslarından biri konumuna gelmiştir.