MURAT ARSLANÖzgeçmiş

Murat Arslan, 1999 yılında dahil olduğu çalışma hayatında sırasıyla; Motorola, Rumeli Holding, Boyner Holding Back-Up içerisinde işe alım, eğitim ve tüm iK fonksiyonlarında görev almış, son olarak PERYÖN Derneğinde Akademi direktörlüğü görevini üstlenerek dernek akademisinin yapılandırılması ve sektörde referans kurum olması noktasında yönetim kuruluyla birlikte önemli çalışmalara imza atmış, kurumsallaşma sürecini tamamlayarak görevini devretmiştir. 

Uluslararası akreditasyonlu (ICF) yönetici ve kariyer koçu olan Arslan, beyaz yaka çalışanlara yönetici ve kariyer koçluğu vermektedir. Esas Holding - İlk Fırsat, Limak Vakfı - Türkiye'nin Mühendis Kızları, Bahçeşehir Üniversitesi - Mezun Mentorluk programlarında mentorluk görüşmeleri yapmaktadır.

İngiltere'de yer alan dünyanın en önemli eğitim kurumlarından PEARSON tarafından akredite edilmiş BTEC eğitmeni olarak binlerce profesyonele eğitimler vermiş ve halen eğitim vermeye devam etmektedir. 
Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans bölümlerinde öğretim görevlisi olarak; Örgütsel Değişim ve Gelişim ile İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme derslerinde öğrencilerle deneyimlerini paylaşmaktadır. Yine aynı üniversitede MBA programı tasarımı danışma kurulunda görevler üstlenmiştir.

Arslan, kurucusu olduğu RECTRA Eğitim ve Danışmanlık çatısı altında kurumlara özel yönetim, insan kaynakları ve eğitim danışmanlığı yapmakta, bir çok firma için Akademi kurulumu sürecini tasarlamakta ve yönetmektedir.
Derin Öğrenme ve yapay zekanın iş hayatındaki rolü üzerine ilgi duyan Arslan’ın Deep Learning Türkiye platformuna sunduğu projesi kabul görmüş ve Stanford Üniversitesi üzerinden eğitimler almıştır. Spolin tekniği ile yaratıcı drama konusunda ilgi duymakta ve bu alanda çeşitli programlara katılmıştır. Yazmayı sever ve çeşitli mecralarda sektörel yazılar kaleme almaktadır.