ETKİNLİKLER/HABERLER/DUYURULAR

ALİ GİZER VE SİNEM KELEŞ (GTALLIANCE-GOALS&TARGETS ALLİANCE UK) İLE SÜRDÜREBİLİRLİK VE İŞ DÜNYASI İLİŞKİSİ

KALDER’in katkıları, Ali GİZER ve Sinem KELEŞ’in (GTALLIANCE-Goals&Targets Alliance UK) anlatımı ve sunumuyla, KALDER Genel Sekreteri Senem GÜNER’in moderatörlüğünde, " Sürdürebilirlik ve İş Dünyası İlişkisi Webinarı ” 17 Haziran 2021 tarihinde saat 15:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 104 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SAMİ ÖZTÜRK İLE CE İŞARETİ

Sami ÖZTÜRK’ün anlatımı ve sunumuyla " SAMİ ÖZTÜRK İLE CE İŞARETİ” 16 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 154 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ABDURRAHMAN ÖZALP İLE AKREDİTİF

TEB Küresel Ticaret Danışmanı ve ICC Türkiye Komisyon Başkanı Abdurrahman ÖZALP’ın anlatımı ve sunumuyla "Akreditif Webinarı” 9 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 237 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ABDURRAHMAN ÖZALP İLE INCOTERMS 2020

TEB Küresel Ticaret Danışmanı ve ICC Türkiye Komisyon Başkanı Abdurrahman ÖZALP’ın anlatımı ve sunumuyla "Incoterms 2020 Webinarı” 3 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 246 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SERBEST BÖLGELER VE TİCARETTE SERBEST BÖLGE UYGULAMALARI

Mersin Serbest Bölge Gümrük Müdürü Haşim MIDIK, Ticaret Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurt Dışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Bora ESEN ve Mersin Serbest Bölge Müdürü Kutluhan BÜYÜKYILMAZ’ın anlatımları ve sunumlarıyla "Serbest Bölgeler ve Ticarette Serbest Bölge Uygulamaları Webinarı” 26 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 94 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ÜMİT KOŞKAN MASALCI İLE İHRACAT EKİPLERİNİN TEMEL YETKİNLİKLERİNİ ARTIRMAK VE YÖNETSEL İPUÇLARI

Ümit Koşkan MASALCI’nın anlatımı ve sunumuyla ”İhracat Ekiplerinin Temel Yetkinliklerini Artırmak ve Yönetsel İpuçları Webinarı” 20 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 104 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

TİCARET BAKANLIĞI UZMANLARI İLE PAZARA GİRİŞ VE TİCARETTE TEKNİK ENGELLER

Ticaret Bakanlığı Uzmanları (Burcu Banu BAŞAL. Nurullah Asım AKBULUT, Taha Alperen SALAR, Yasemin GÖRÜCÜ) anlatımları ve sunumlarıyla " Pazara Giriş ve Ticarette Teknik Engeller Webinarı” 07 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 98 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

NEDİM NARLI İLE İHRACAT YAPAN ŞİRKETLER İÇİN KUR RİSKİ YÖNETİMİ

Nedim NARLI’nın anlatımı ve sunumuyla " İhracat Yapan Şirketler İçin Kur Riski Yönetimi Webinarı” 28 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 110 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir

Detaylar

GIDA MÜHENDİSİ SEDAT TOKTAŞ VE HAKAN HACI İBRAHİMOĞLU İLE HELAL SERTİFİKASYONU

Gıda Mühendisi Sedat TOKTAŞ ve Hakan Hacı İBRAHİMOĞLU’nun anlatımı ve sunumuyla "Helal Sertifikasyonu Webinarı” 21 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 62 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

YASİN EKMEN VE FATİH IŞIK İLE DIŞ TİCARETTE SÖZLEŞME HAZIRLAMA

Avukat ve İstanbul Tahkim Merkezi Genel Sekreteri Yasin EKMEN ve Avukat Fatih IŞIK’ın anlatımı ve sunumuyla "Dış Ticarette Sözleşme Hazırlama Webinarı” 14 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 187 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

METE YURTSEVER İLE DEĞER YARATMANIN FORMÜLÜ :TASARIM ODAKLI DÜŞÜNME

Eğitmen ve danışman Mete YURTSEVER’in anlatımı ve sunumuyla " Değer Yaratmanin Formülü : Tasarim Odakli Düşünme Webinarı” 07 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 110 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

HÜSEYİN MANDACI İLE İŞ AĞI OLUŞTURMA: NETWORKING BECERİLERİ

Eğitmen, Hüseyin MANDACI ‘nın anlatımı ve sunumuyla " İş Aği Oluşturma: Networking Becerileri Webinarı” 31 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 174 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

MAHMUT ŞAHİN İLE DIŞ TİCARETTE KGF UYGULAMALARI

Mahmut ŞAHİN’in anlatımı ve sunumuyla " Dış Ticarette KGF Uygulamaları Webinarı” 24 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 92 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

GENEL SEKRETERİMİZ ÖZKAN AYDIN İLE ULUSLARARASI İŞ KÜLTÜRÜ

Genel Sekreterimiz Özkan AYDIN’ın anlatımı ve sunumuyla "Uluslararası İş Kültürü Webinarı” 18 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 170 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

GEDİZ GÜLŞEN İLE UYGULAMALI İLERİ AKREDİTİF

Eğitmen Gediz GÜLŞEN’in anlatımı ve sunumuyla " Uygulamalı İleri Akreditif Webinarı” 17 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 248 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

KOSGEB UZMANLARI İLE KOSGEB DESTEKLERİ

KOSGEB Uzmanlarının anlatımı ve sunumuyla " KOSGEB Destekleri Webinarı” 25 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir

Detaylar

ALPTEKİN YÜCEBAŞ İLE İHRACATTA KDV İSTİSNASI VE İADESİ

Eğitmen, Danışman ve YMM, Alptekin YÜCEBAŞ’ın anlatımı ve sunumuyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 26. Haftası kapsamında " İhracatta Kdv İstisnası Ve İadesi Webinarı” 24 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ALPTEKİN YÜCEBAŞ İLE VERGİ HUKUKU TEMEL KAVRAMLARI

Eğitmen, Danışman ve YMM, Alptekin YÜCEBAŞ’ın anlatımı ve sunumuyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 25. Haftası kapsamında " Vergi Hukuku Temel Kavramları Webinarı” 17 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DR. ÖĞRETİM ÜYESİ EDA GİRAY İLE ULUSLARARASI MARKA PATENT UYGULAMALARI VE UYUŞMAZLIKLARI

Dr. Öğretim Üyesi Eda GİRAY’ın anlatım ve sunumuyla " Uluslararası Marka Patent Uygulamaları Ve Uyuşmazlıkları Webinarı" 11 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 134 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

NEYLAN BAŞARTAN EGE İLE DIŞ TİCARETTE LOJİSTİK, NAKLİYE, NAVLUN VE SİGORTA

Eğitmen ve Danışman Neylan Başartan EGE'nin anlatımı ve sunumuyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 24. Haftası kapsamında " Dış Ticarette Lojistik, Nakliye, Navlun Ve Sigorta Webinarı” 10 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ORXAN ISAYEV İLE E-TİCARET VE E-TİCARETE VERİLEN DESTEKLER

Orxan ISAYEV’in anlatımı ve sunumuyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 23. haftası kapsamında "E-Ticaret ve E-Ticarete Verilen Destekler Webinarı” 03 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 503 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

NEDİM NARLI İLE MAKRO EKONOMİK GÖSTERGELERİN ANALİZİ İLE FİNANSAL OKUR YAZARLIK

Nedim NARLI’nın anlatım ve sunumuyla " Makro Ekonomik Göstergelerin Analizi İle Finansal Okur Yazarlık Webinarı" 28 Ocak 2020 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 198 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

İHRACATA YÖNELİK DEVLET YARDIMLARI EĞİTİMİ

OAİB Genel Sekreterliği Devlet Yardımları Şubesi Şefleri, Neşe Turabık Büyükgöz, Melike Alpan ve Simla Garip Kaya'nın anlatımları ve sunumlarıyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 22. haftası kapsamında "İhracata Yönelik Devlet Yardımları Webinarı” 27 Ocak 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 504 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

GENEL SEKRETERİMİZ ÖZKAN AYDIN İLE DAHİLDE İŞLEME REJİMİ (DİR)

Genel Sekreterimiz Özkan AYDIN’ın anlatımı ve sunumuyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 21. haftası kapsamında " Dahilde İşleme Rejimi (DİR) Webinarı” 20 Ocak 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DR. ÖĞRETİM ÜYESİ EDA GİRAY İLE DIŞ TİCARETTE ARABULUCULUK

Dr. Öğretim Üyesi Eda GİRAY’ın anlatım ve sunumuyla "Dış Ticarette Arabuluculuk Webinarı" 14 Ocak 2021 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 97 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

ÖZGE PINAR UÇAR VE VUSLAT ERSAN İLE EXİMBANK KREDİ VE SİGORTA PROGRAMLARI

Eximbank uzmanları Özge Pınar UÇAR ve Vuslat ERSAN ’ın anlatımları ve sunumlarıyla OAİB Genel Sekreterliği Güz Dönemi Katılım Belgeli Dış Ticaret Eğitim Programı 20. haftası kapsamında "Eximbank Kredi Ve Sigorta Programları Webinarı” 13 Ocak 2021 tarihinde saat 14:00'te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 502 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar
1 2 3 4 5 6 7 8