ETKİNLİKLER/HABERLER/DUYURULAR

BADER ARSLAN İLE “2020'NİN 2. YARISINDA EKONOMİDE NELER BEKLENİYOR” ONLINE EĞİTİMİ

Bader ARSLAN’ın anlatımı ve sunumu ile “2020'nin 2. Yarısında Ekonomide Neler Bekleniyor?” eğitimi 65 kişinin katılımı ile 14 Temmuz 2020 tarihinde saat 14.00’te Zoom – Webinar uygulaması üzerinden online olarak gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

MÜMİN SEKMAN İLE HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR ONLINE EĞİTİMİ

Mümin SEKMAN’ın anlatımıyla ve sunumuyla "Her Şey Seninle Başlar" Webinarı 11 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 142 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

T.C. CİDDE BAŞKONSOLOSLUĞU TİCARET ATAŞESİ HIFZI OĞUZ KORKMAZ İLE SUUDİ ARABİSTAN ONLINE ÜLKE TOPLANTISI

Suudi Arabistan Ülke Toplantısı, T.C. Cidde Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Hıfzı Oğuz KORKMAZ’ın anlatımı ve sunumuyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 9 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’de 105 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DİKSİYONCU İSMET TOPALOĞLU İLE “DİKSİYON VE DAVRANIŞ” ONLINE EĞİTİMİ

Diksiyoncu İsmet TOPALOĞLU’nun anlatımı ile “Diksiyon ve Davranış” Eğitimi 8 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 186 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DOÇENT DR. ECE CEYLAN BABA İLE COVID-19 SONRASI TASARIM YAKLAŞIMLARI ONLINE EĞİTİMİ

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Doçent Dr. Ece Ceylan BABA’nın anlatımı ile “Covid-19 Sonrası Tasarim Yaklaşımları” Eğitimi 8 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00’da Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 55 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SERHAT TATLI İLE ETKİN TAKIMLAR KURMA VE YÖNETME ONLINE EĞİTİMİ

Değişim Doktoru Dr. Serhat TATLI’nın anlatımı ile “Etkin Takımlar Kurma ve Yönetme” Eğitimi 7 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 105 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

YÖNETİM DANIŞMANI HÜLYA MUTLU İLE “İŞ HAYATINDA DUYGUSAL ZEKA” ONLINE WEBINARI

Yönetim Danışmanı Hülya MUTLU’nun anlatımıyla ve sunumuyla "İş Hayatında Duygusal Zeka" Webinarı 4 Temmuz 2020 tarihinde saat 16:00’da Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 105 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

TEL AVİV TİCARET MÜŞAVİRİ AHMET MAHİR YENER İLE İSRAİL ÜLKE TOPLANTISI

İsrail Ülke Toplantısı, Tel Aviv Ticaret Müşaviri Ahmet Mahir YENER’in anlatımı ve sunumuyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 02 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’de 120 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

YAMAN KOÇ İLE DIŞ TİCARET İSTİHBARAT KANALLARI ONLINE EĞİTİMİ

Yaman KOÇ’un anlatım ve sunumuyla "Dış Ticaret İstihbarat Kanalları" Eğitimi 01 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 198 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SERHAT TATLI İLE DEĞİŞİM LİDERLİĞİ VE STRATEJİ ONLINE EĞİTİMİ

Değişim Doktoru Dr. Serhat TATLI’nın anlatımı ile “Değişim Liderliği ve Strateji” Eğitimi 30 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 95 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

OĞUZ BENLİOĞLU İLE MİKRO İFADELER VE BEDEN DİLİ ONLINE WEBINARI

Oğuz BENLİOĞLU’NUN anlatımı ve sunumuyla "Mikro İfadeler ve Beden Dili " Webinarı 27 Haziran 2020 tarihinde saat 16:00’da Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

MANİLA TİCARET MÜŞAVİRİ SERHAN ORTAÇ İLE FİLİPİNLER ONLINE ÜLKE TOPLANTISI

Filipinler Ülke Toplantısı, Manila Ticaret Müşaviri Serhan ORTAÇ’ın anlatımı ve sunumuyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 25 Haziran 2020 tarihinde saat 11:00’de 75 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

CEYHUN YEŞİLŞERİT İLE ULUSLARIN KÜLTÜRLERİ VE İŞ YAPMA BİÇİMLERİ ONLINE EĞİTİMİ

Ceyhun YEŞİLŞERİT’in anlatım ve sunumuyla "Ulusların Kültürleri ve İş Yapma Biçimleri" Eğitimi 24 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 72 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

TÜRKİYE KURUMSAL YÖNETİM DERNEĞİ İLE YENİ NORMALDE LİDERLERE ÖNERİLER ONLINE EĞİTİMİ

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Başkanı Feyyaz ÜNAL’ın moderatörlüğü TKYD üyesi, Ernst&Young Türkiye Ortağı İlhami KOÇ ile TKYD Danışma Kurulu üyesi ve Bayazıt Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun BAYAZIT’ın anlatım ve sunumlarıyla "Yeni Normalde Liderlere Öneriler" Eğitimi 23 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’te Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 160 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

PROF. DR. SİNAN CANAN İLE " KORONA GÜNLERİNDE İNSANIN FABRİKA AYARLARI " ONLINE EĞİTİMİ

Prof. Dr. Sinan CANAN’ın anlatımı ve sunumuyla " Korona Günlerinde İnsanın Fabrika Ayarları " Eğitimi 20 Haziran 2020 tarihinde saat 16:00’da Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 155 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DOHA TİCARET MÜŞAVİRİ BURAK GÜREŞÇİ İLE KATAR ONLINE ÜLKE TOPLANTISI

Katar Ülke Toplantısı, Doha Ticaret Müşaviri Burak GÜREŞÇİ’nin anlatımı ve sunumuyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 18 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’de 105 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

İHRACATTA PAZARLARA GİRİŞ YOLLARI VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ ONLINE EĞİTİMİ

İhracatta Pazara Giriş Yolları ve Pazarlama Stratejileri Eğitimi Hakan AKIN’ın anlatımı ve sunumuyla 17 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’de Webinar-Zoom uygulamasıyla 160 kişinin katılımı ile online olarak gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

LİDERİN GELECEK AJANDASI ONLINE EĞİTİMİ

Değişim Doktoru Dr. Serhat TATLI’nın anlatımı ile “Liderin Gelecek Ajandası” Eğitimi 16 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 120 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

EĞİTMEN, YAZAR, KOÇ, GÖKHAN OKÇU İLE NEDEN 25. SAAT ONLINE EĞİTİMİ

Eğitmen, Yazar, Koç, Gökhan OKÇU’nun anlatımı ve sunumuyla “ Neden 25. Saat ? ” Eğitimi 13 Haziran 2020 tarihinde saat 16:00’da Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 80 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DUBAİ TİCARET ATAŞELERİ AHMET CANLI VE HASAN ÖNAL İLE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ONLINE ÜLKE TOPLANTISI

Birleşik Arap Emirlikleri Ülke Toplantısı, Dubai Ticaret Ataşeleri Ahmet CANLI ve Hasan ÖNAL’ın katılımıyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 11 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’te 95 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Toplantıya katılanlar, aşağıdaki konularda bilgi sahibi olma imkanına kavuşmuşlardır:

Detaylar

DAHİLDE İŞLEME REJİMİ ONLINE EĞİTİMİ

Dahilde İşleme Rejimi Online Eğitimi Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Özkan AYDIN’ın anlatımı ve sunumu ve 41 kişinin katılımı ile Zoom Webinar uygulaması üzerinden 10.06.2020 tarihinde saat 14.00’te online olarak gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

DIŞ TİCARETİN FİNANSMANI, ALTERNATİF FİNANSMAN TEKNİKLERİ VE KRİZ DÖNEMLERİNDE FİNANSMAN YÖNETİMİ ONLINE EĞİTİMİ

Dış Ticaret Finansmanı, Alternatif Finansman Teknikleri ve Kriz Dönemlerinde Finansman Yönetimi Eğitimi Gediz GÜLŞEN’in anlatımı ve sunumuyla 10 Haziran 2020 tarihinde saat 11:00’de Webinar-Zoom uygulamasıyla 72 kişinin katılımı ile online olarak gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

TUHAF ZAMANLARDA YAŞAMAK - DÜNYA VE TÜRKİYE EKONOMİSİNE BAKIŞ ONLINE EĞİTİMİ

Ekonomist Ali Orhan YALÇINKAYA’nın anlatımı ve sunumu ile “Tuhaf Zamanlarda Yaşamak – Dünya ve Türkiye Ekonomisine Bakış” eğitimi 80 kişinin katılımı ile 9 Haziran 2020 tarihinde saat 14.00’te Zoom – Webinar uygulaması üzerinden online olarak gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SANAL FUARLAR ONLINE TANITIM TOPLANTISI

ENDLESS Fairs Genel Müdürü Gökmen ÖZDEMİR’İN anlatımı ve sunumu Sanal Fuarlar Tanıtım Toplantısı 8 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’te Zoom Webinar uygulaması üzerinden online olarak 80 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

SAĞLIKLI BESLENME VE ZAYIFLAMADA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLIKLAR ONLINE EĞİTİMİ

Diyetisyen Büşra TOTAN DÖYEN’in anlatımı ve sunumuyla “Sağlıklı Beslenme Ve Zayıflamada Doğru Bilinen Yanlışlıklar” Eğitimi 6 Haziran 2020 tarihinde saat 16:00’de Zoom-Webinar uygulaması üzerinden online olarak, 45 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar

LOS ANGELES TİCARET ATAŞELERİ İLE ONLINE ABD ÜLKE TOPLANTISI

ABD Ülke Toplantısı, Los Angeles Ticaret Ataşeleri Yavuz MOLLASALİHOĞLU ve Mehmet ÇETİK’in katılımıyla Webinar-Zoom uygulaması üzerinden online olarak 4 Haziran 2020 tarihinde saat 16:30’da 99 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Detaylar
1 2 3 4 5