CANAN KIRBAÇÖzgeçmiş

1976 İzmit doğumludur. 1994 yılında Ankara Özel Arı Lisesi’den ve akabinde de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.
 
Meslek hayatına 2000 yılında banka vekilliği ile başlamış olup halen büyük şirketlere, her biri alanında uzmanlaşmış departmanlara ayrılmış kadrosu ve uluslararası partnerleri ile hukuk müşavirliği hizmeti vermeye devam etmektedir.  
 
Uzman avukat kadrosu ile, şirketlere, yurt içi ve yurt dışı ticari ilişkiler, sözleşmeler ve iş hukuku kapsamında hukuki danışmalık hizmeti vermekte olup, bu nedenle Ticaret, Şirket Birleşme ve Devralmaları ve Enerji, Sözleşmeler, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. 
 
Çankaya Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmış, Ankara Barosu Sosyal Sorumluluk Projeleri Kurulu’nda başkanlık yapmış olup halen de Ankara Barosu Disiplin Kurulu üyesidir.
 
Arabuluculuk ve şirketlere konkordato komiserliği görevlerini devam ettirmekte olup İş Hukukunda hesap bilirkişiliği uzmanlığına da sahiptir. Şirketlere Kişisel Verileri Koruma Kanunu, İş Güvenliği dahil birçok konuda eğitim vermektedir.